
Lustră pe cablu RONNO 3xE27/25W/230V Rabalux 72053
Cu abajur, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Helam pe care îl avem în stoc la prețul de 307.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Culoare | Negru |
| Formă | Atipică |
| Puterea de intrare a sursei | 4,8 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 20000 ON/OFF |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,8 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 14,4 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Flux luminos total | 1260 lm |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Număr de becuri | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Echivalent cu un bec convențional | 37 W |
| Series | BARS Helam |
| Producător | Helam |

Cu abajur, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din cristal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Atipică
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din cristal, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită