
Spotlight modern negru pentru sistem de șine monofazat cu LED integrat - Magnetic Puk
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Argon pe care îl avem în stoc la prețul de 224.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Finisaj de suprafață | Bronz/alamă |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Material | Metal |
| Culoare | Verde |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | DORIA Argon, NASHVILLE Argon |
| Producător | Argon |

Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Orientabil, smart, în stil modern
În stoc
Aplicat, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De 230V, din lemn
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, cu finisaj din bronz / alamă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, smart
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil retro
În stocAplicat, în stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stoc
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc