Recomandăm
Pat dublu Ikaros, alb/stejar sonoma 140x200 cm Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Fara somiera
Dimensiuni 140×200 cm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 514 RON
- 05.01.2026 - 514 RON
- 10.12.2025 - 531 RON
- 30.10.2025 - 492 RON
- 27.10.2025 - 518 RON
- 21.08.2025 - 503 RON
- 13.08.2025 - 531 RON
- 01.07.2025 - 495 RON
- 17.02.2025 - 471 RON
- 10.02.2025 - 539 RON
- 09.12.2024 - 575 RON
- 04.11.2024 - 546 RON
- 15.01.2024 - 546 RON
Descrierea produsului
Material Construcție din lemn masiv de pin Tăbliile patului din placă MDF Picioare din lemn masiv de pin Culoare Stejar sonoma / alb Dimensiuni Lungime exterioară: 206 cm Lungime interioară: 200 cm Lățime exterioară: 148 cm Lățime interioară: 140 cm Înălțimea spătarului: 64,5 cm Înălțimea la picioare: 36,5 cm Înălțimea somierei de la podea: 25 cm Specificații Pat lăcuit Capacitate de încărcare 120 kg per persoană Include un pachet cu accesoriile necesare montajului Montaj simplu Posibilitatea achiziționării cufărului de depozitare sub pat și noptierelor Instrucțiuni pentru pat Instrucțiuni de asamblare pentru patul IKAROS 140 x 200 Împachetarea patului conține: 1x spătar la picioare 1x spătar la cap 2x laterale 1x șină centrală 1x al cincilea picior central Materiale de fixare Instrucțiuni de asamblare Garanție 2 ani CUM SĂ ASAMBLĂM UN PAT DIN MASIV?
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Pin |
| Set | Fără saltea, Cu saltea și somieră |
| Material | Lemn, PAL |
| Cu picioare | Da |
| Culoare | Alb |
| Model | Înalte |
| Cu tăblie | Da |
| Saltele | Fara saltea |
| Somiera pat | Fara somiera |
| Greutate | 28,55 kg, 36,5 kg, 54,85 kg, 36,2 kg, 33,75 kg, 49,65 kg, 57,55 kg, 41,4 kg, 52,35 kg, 60,3 kg, 57,6 kg, 44,15 kg |
| Lac | Da |
| Capacitatea de incarcare a patului | 120 kg de persoană |
| Decor din lemn | Stejar sonoma |
| Potrivit pentru | Dormitor |
| Pret | Leftine până la 630 Lei |
| Dimensiune | 140 x 200 cm |
| Inaltimea gratarului de la podea | 25 cm |
| Lungime exterioara | 206 cm |
| Lungime interioara | 200 cm |
| Inaltimea tabliei la nivelul capului | 64,5 cm |
| Inaltimea tabliei la picioare | 36,5 cm |
| Latimea exterioara | 148 cm |
| Latimea interioara | 140 cm |
Recenzii
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Somiera cu lamele drepte si banda textila 90x200 cm
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac RENARA verde Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm

Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac Excavator alb
Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Cearsaf din bumbac SLUB 140x240 cm mix de culori, 100% bumbac Dimensiune: 140 x 240 cm
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Pilota de vara racoritoare CELIA, menta Dimensiune: 160 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra CATMOSPHERE colorata Dimensiune lenjerie de pat: 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc






































