

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Spot modern, destinat pentru montare pe tavan sau perete. Reglabil cu ajutorul unui dimmer extern (nu este inclus în pachet). Temperatura de cromaticitate: 3000K (alb cald). Puncte de iluminare ajustabile (350°). Include o sursă LED economică, interschimbabilă. Perioada de garanție: 5 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5,8 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5,8 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 50 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 345 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 36 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 11,6 W |
| Series | MANU HomeSweetHome |
| Producător | Home Sweet Home |

Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stoc
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită