




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lustră LED modernă. Combinație de lemn și metal negru. Produsul poate fi reglat cu telefonul/tableta sau cu telecomanda. Aplicație gratuită AwoX Home CONTROL (compatibilă cu Android și iOS). Funcție Bluetooth cu consum redus de energie. Temperatura de culoare poate fi reglată de la 2.700 K alb cald la 6.500 K alb rece. Luminozitate reglabilă continuu (0-100%). Opțiune de setare a timpului pentru pornirea și oprirea corpului de iluminat. Produsul poate fi controlat simultan cu telecomanda și telefonul mobil. Telecomanda nu este inclusă. Perioadă de garanție: 5 ani.
| Material | Lemn |
|---|---|
| Culoarea luminii | Rece |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Tehnologie LED/Control prin telefon |
| Tip | Lustră aplicată |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8 W |
| Număr de becuri | 4 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 8 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 80 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 4400 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 32 W |
| Series | CONNECT Eglo, LOMALTAS Eglo |
| Producător | Eglo |


Cu lumină caldă, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită




Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită


Smart
În stocLivrare gratuită

Din plastic
În stoc


Din cristal
În stocLivrare gratuită


Smart
În stocLivrare gratuită





Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Smart
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
