Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 537 RON la 582,99 RON:
Lustră LED aplicată SILLA LED/24W/230V Globo 67264-24
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 537 RON până la 582,99 RON:
Descrierea produsului
Acest produs conține o sursă de clasă de eficiență energetică E.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 24V |
| Formă | Rotundă |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Culoare | Galben |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Tip | Lustră aplicată |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Flux luminos total | 1140 lm |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 215 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Series | SILLA Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Plafonieră LED dimabilă LED/51W/230V neagră Top Light + telecomandă
Rotundă, atipică, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Briloner 7072-415 STAR SKY LED/11W/230V d. 15 cm negru
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stoc
Plafonieră LED Redo 05-922 VERENA LED/24W/230V antracit
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera cu 2 surse de iluminat design modern Solar negru
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Briloner 7074-415 STAR SKY LED/21W/2300V d. 28 cm negru
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED SEVENT LED/25,5W/230V negru/maro Leuchten Direkt 14116-78
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED încastrată pentru baie VEGA LED/12W/230V 2800K 16,8 cm IP44
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lustra aplicata, Plafoniera design nordic Alton, negru/ fumuriu 2010506047 NL
Cu întrerupător, în stil scandinav, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Schöner Wohnen 14233-18 - Lampă de tavan LED dimerizabilă MONTA LED/21W/230V neagră
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 43100-3 HANGARAU LED/14W/230V 11,7x33,2 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră modernă neagră cu lemn, incl. LED cu 3 trepte de intensitate luminoasă - Alec
Din lemn, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Eglo 900857 PENJAMO LED/20W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră ARGON 4xG9/12W/230V neagră
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera cu abajur din bumbac negru cu auriu 32 cm - Combi Black
De 230V, rotundă, pentru living și dormitor
În stoc
Plafonieră LED Briloner 7075-415 STAR SKY LED/24,5W/230V d. 38 cm negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Searchlight 73380BK - Plafonieră LED TRIDENT, 20 W, 230 V, Ø 40 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED CINDERELA LED/24W/230V 45cm 2700/4500/6500K Globo 41595D2
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră SPACE 4xE27/60W/230V bej/auriu
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Paul Neuhaus 8008-70 Q-PIATO LED/49W/230V 2700-5000K Wi-Fi + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 43100-2 HANGARAU LED/11W/230V 11,7x22,4 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră de design neagră cu sticlă curcubeu - Gemma
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera cu 3 spoturi directionabile RUDY PL3 NERO 229058 IDL
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED de exterior BENO LED/18W/230V 4000K antracit IP54 Kanlux 33348
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Plafonieră LED dimabilă Philips HANNO LED/24W/230V 2700K negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie CIRCLE LED/18W/230V 4000K d. 30 cm IP44 negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Plafonieră LED CADRE LED/18W/230V d. 29,7 cm neagră Briloner 7361-015
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafoniera cu abajur din bumbac negru cu auriu 20 cm - Combi Black
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stoc
Plafonieră B.K. Licht 1322 1xE27/60W/230V negru/auriu
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră DANTE 1xE27/60W/230V d. 26 cm neagră
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră clasică din lemn de nuc cu sticlă albă - Mesiac
Din lemn, din sticlă, din metal
În stoc
Spot ROBBY 3xGU10/35W/230V negru/alamă Globo 57911-3M
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră EVELINA 4xE27/60W/230V wenge
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Dalber 54602 - Lustr copii LITTLE LION 1xE27/15W/230V
De tavan
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie LED/18W/230V 4000K IP44 negru
Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc