










Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileDupă cum sugerează și numele, Shoes este o colecție de suporturi pentru pantofi. Acestea economisesc spațiu datorită compartimentelor lor rabatabile pentru pantofi, astfel încât se potrivesc chiar și în cele mai mici holuri.
| Produs în | DK |
|---|---|
| Capacitate de încărcare | 10 kg |
| Greutate | 14.1 kg |
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul mânerelor | Metal |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Shoes |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Finisaj ușă | Folie |
| Material ușă | Placă aglomerată din lemn |
| Finisaj suprafață | Folie |
| Tip pantofar | Cu deschidere/fixare pe perete necesară/închis |
| Sistem de agățare | Nu |
| Material | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Producător | Tvilum |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Am asamblat ambele conform instrucțiunilor și unul dintre ele este strâmb (acele sertare rabatabile), deci la deschidere și închidere se blochează. La cel de-al doilea am fost foarte atentă la proces și prinderea finală a sertarelor am făcut-o altfel decât conform instrucțiunilor, și, din fericire, este drept, așa că măcar pantofarul cel mai utilizat va fi mai ușor de folosit. În rest, în afară de înșurubarea finală în corpul pantofarului, am asamblat ambele pantofare la fel.
Dulap de pantofi frumos pentru 6 perechi de pantofi, potrivit pentru un hol mic.
Dulap simpatic pentru un hol mic și foarte frumos, de asemenea bine executat.
Un pantofar foarte frumos.
Bun
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Din metal

54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

Suporturi pentru prosoape, din metal

Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

220×220 cm, pentru pat dublu