

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Instalație de Crăciun potrivită pentru decorarea grădinii în perioada sărbătorilor. Adecvată pentru utilizarea în exterior și interior (IP65). Datorită intensității reduse a luminii, instalație are rol de corp de iluminat decorativ. Este controlată cu telefonul folosind aplicația SmartLife sau Tuya Smart (disponibilă pe iOS și Android). Instalația poate fi controlată și prin intermediul unui buton aflat pe sursa de alimentare. Cu aplicația se poate regla luminozitatea, dar și selecta unul dintre cele 11 moduri. Pentru un plus de confort, se pot seta temporizatoare și programe, astfel încât instalația să se pornească întotdeauna la momentul potrivit. Cu ajutorul funcției de control vocal prin Amazon Alexa sau Google Assistant, lanțul poate fi pornit sau oprit sau se poate regla luminozitatea acestuia doar cu ajutorul vocii. Un microfon integrat permite ledurilor să reacționeze la muzică sau la alte sunete. Conectare prin Wi-Fi. Culoarea luminii: alb rece. Număr de leduri: 240. Distanța dintre leduri: 10 cm. Lungimea cablului iluminat: 5 m. Înălțimea cablului iluminat: între 40 cm și 60 cm. Lungimea cablului de alimentare: 3 m. Culoarea cablului: transparent.
| Tip produs | Instalație |
|---|---|
| Utilizare | De exterior |
| Sursă de alimentare | Electricitate |
| Flux luminos total | 160 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 10000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Funcție | Iluminat inteligent/Control prin telefon/Wi-Fi |
| Tip | Lanț de exterior/Lanțuri de Crăciun |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2,3 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Series | SMART Nedis, CHAIN Nedis |
| Producător | Nedis |

Instalație, pentru exterior, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stoc
Instalație, pentru exterior
În stoc
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stoc
Instalație, pentru exterior, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Pentru interior
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Decorațiune luminoasă, pentru interior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru sufragerie
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită