Recomandăm
Epuizat
Zondo Dulap superior de bucătărie so sticlăm G30SP Sillina (nuc milano). 1015123
284 RON
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 279 RON
- 01.02.2024 - 279 RON
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Nuc |
| Formă | Dreaptă |
| Tip uși | Pline |
| Lățime | 30 cm |
| Greutate | 10 kg |
| Înălțime | 38 cm |
| Plasare dulap | Superioare |
| Serie model | Alte |











