
Husa perna de sustinere Beddinge
Cilindrică, unicoloră
În stocDimensiuni 70×90 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 26 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Detalii: Material - 100% bumbac Greutate - 160 g/m2 Dimensiune - 70 x 90 cm Închidere - Buzunar hotel Inspirați-vă în continuare Pentru copii Trio cupoane | -10 % Trio cupoane | -15 % Trio cupoane | -20 % Mobilier
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 90 cm |
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Culoare | Bej |
| Inchidere | Tip plic hotel |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Gramaj | 160 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata | 90 °C |
| Pret | Leftine pana la 80 Lei |

Cilindrică, unicoloră
În stoc
Personalizată, din bumbac
În stoc
Dreptunghiulară, cu fermoar, din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 zile
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Personalizată, din bumbac, unicoloră
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
70×90 cm, din bumbac, unicoloră

70×90 cm, unicoloră

70×90 cm, unicoloră

Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc
Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc
Personalizată, din bumbac, unicoloră
În stoc
Personalizată, din bumbac, unicoloră
În stoc
Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc
Personalizată, din bumbac, unicoloră
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Personalizată, din bumbac
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară
În stoc
50×70 cm, cu fermoar, unicoloră
În stoc
Personalizată, din bumbac
În stoc
Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc
Personalizată, din bumbac
În stoc
Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc
Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc

70×90 cm

Personalizată, din bumbac, unicoloră
În stoc
Pătrată, din bumbac, din poliester
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
70×90 cm

70×90 cm, din bumbac

70×90 cm, cu fermoar, din poliester

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc

Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc