
Aigostar - Ghirlandă LED pentru exterior, 400 LED-uri, 8 funcții, 13 m, IP44, alb rece
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Decorațiune de Crăciun cu LED-uri. Pentru utilizare interioară. Include un temporizator 6h/18h - după 6h de la activare se oprește automat și se pornește din nou după 18h. Funcționează cu baterii 3xAA (nu sunt incluse). Număr de diode LED: 40. Ramuri albe de 120 cm lungime. Lungimea cablului de alimentare: 0,5 m. Culoarea luminii: alb cald. Include și un sac din material textil și o sfoară pentru ascunderea suportului pentru baterii.
| Tip produs | Decorațiune luminoasă |
|---|---|
| Utilizare | De interior |
| Sursă de alimentare | Baterii |
| Culoare | Alb |
| Tip | Decorațiuni/Decorațiuni de Crăciun |
| Metodă de conectare | Cu alimentare pe baterii |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Pe baterii, neincluse |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2,4 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 2,4 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Tensiune | 4,5 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 2,4 W |
| Series | DECORATION Emos, DECORATION FKTechnics |
| Producător | FK technics |

Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Pentru exterior, cu baterie, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru interior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Decorațiune luminoasă, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru sufragerie
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită