Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 8.100 RON la 9.636,78 RON:
În stocLivrare gratuită14 zile de returnat
În stocLivrare gratuită14 zile de returnat
Dimensiuni 79×330×183 cm
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 8.100 RON până la 9.636,78 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 768,39 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Confortul este asigurat de 4 tetiere reglabile în 6 grade. Conține spațiu de depozitare iar după extindere spațiul de dormit este de 130 x 246cm.
| Lăţime: | 330 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 183 cm |
| Înălţime: | 79 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Caracteristici | Extensibile |
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Material tapițerie | Textil |
| Tip spătar | Înalt |
| Material: | Stofă Malmo |
| Culoare: | 96 gri închis |
| Dimensiuni: | 330x183/196x79 cm |
| Înălțime șezut: | 43 cm |
| Adâncime șezut: | 5,6 cm |
| Formă | În formă de U |
| Material | Stofă |
| Extensie | Extensibile |
| Spațiu de depozitare | Cu spațiu de depozitare |
| Parte | Pe stânga |
| Înălțime | 79 cm |
| Lățime | 330 cm |
| Greutate | 180 kg |
| Producător | Zondo |

85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni