



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Un candelabru modern pe sfoară de culoare maro.Se va evidenția excelent în orice interior.Sfoara împletită maro oferă candelabrului un aspect modern unic.
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Cu abajur |
| Formă | Rotundă, Atipică |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Maro |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 806 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 55 W |
| Puterea de intrare a sursei | 9 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9 W |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Series | NOEL Lamkur, NOEL MINI Lamkur |
| Producător | Lamkur |

Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, fără abajur
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, în stil industrial
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, pentru bucătărie, cu abajur
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu abajur, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu abajur, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, în stil modern

În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu abajur, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc