
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuităDecorațiune de Crăciun cu iluminare LED. Pentru utilizarea în interior (IP20). Potrivită pentru agățarea la ferestre, pe uși sau liber în cameră. Creează atmosfera potrivită de Crăciun. Număr de leduri: 30. Culoarea luminii: alb cald (2.200 K). Diametru: 30 cm.
| Tensiune | 230 V/3 V |
|---|---|
| Funcție | Transformator inclus/Tehnologie LED |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1,92 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 1,92 W |
| Temperatură de culoare | 2200 K |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1,92 W |
| Tip | Decorațiuni de Crăciun/Coroniță de Crăciun |
| Stil | Decorativ |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Tip de fișă de curent | C |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Series | FIZZY Eglo, CURLY Eglo, NIKE Eglo |
| Producător | Eglo |

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită