





Dimensiuni 84×48×54 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 269 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Material: negru Lemn: fag Dimensiuni Latime scaun: 48,5 cm Latime scaun: 48,5 cm Adâncime: 54 cm Adâncimea scaunului: 40 cm Inaltime: 84 cm Inaltime sezut: 47 cm Capacitate de încărcare: 120 kg Greutate: 5,3 kg Învățați să stratificați culorile și materialele. Profită de farmecul stilului scandinav, de lejeritatea, apropierea de natură și simplitatea perfectă. Formele curate, caracterul practic și durabilitatea vă vor cuceri și în sala de mese scandinavă. Mobilierul multifuncțional practic , masa și scaunele trebuie să combine elemente naturale. Scaunul de sufragerie Daren Nori este o piesă grozavă pentru interior. Scaunele negre Daren Nori în stil scandinav stau pe picioare masive de fag. O masă în culori naturale va deveni un însoțitor unic. Alegeți diferite nuanțe de scaune pentru o masă, veți sublinia atmosfera nordică generală. Inspirați-vă în continuare Scaune Mobilier pentru bucatarie Bucatarie Mese
| Lăţime: | 48 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 54 cm |
| Înălţime: | 84 cm |
| Decor | Fag |
|---|---|
| Stil | Scandinav |
| Material | Lemn |
| Materialul husei | Tesatura |
| Decor din lemn | Fag |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Adancime | 54 cm |
| Materialul picioarelor | Lemn Masiv |
| Inaltime | 84 cm |
| Latime | 48,5 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |
| Greutate | 5,3 kg |

În stil scandinav, - 2 bucăți, stivuibil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rotativ, în stil modern, cu cotiere
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, decor stejar, în stil retro

Rotativ, în stil modern, din stofă
Livrare în peste 1 zi
Cu picioare din lemn, decor nuc, din stofă

Rotativ, în stil modern, din stofă
Livrare în peste 1 zi
În stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
82×49×58 cm, cu picioare din lemn, decor fag

81×44×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

81×44×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, decor stejar, în stil retro

În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

Rotativ, în stil modern, rotativ
Livrare în peste 1 zi
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 8 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

Rotativ, în stil modern, din stofă
Livrare în peste 1 zi
88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stoc
82×59×57 cm, în stil modern, cu cotiere
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
97×60×42 cm, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 4 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, în stil modern, decor stejar

88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 8 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
