






Dimensiuni 82×48×55 cm
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 133 RON până la 148 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 7,5 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul scaunului Plastic: Alb Piele ecologică: Negru Polipropilenă: Negru Dimensiunile scaunului Lățime: 48 cm Adâncimea șezutului: 43 cm Adâncime: 55,5 cm Înălțime: 82,5 cm Înălțimea șezutului: 45,5 cm Înălțimea spătarului: 37 cm Capacitate de încărcare: 100 kg Greutate: 4,4 kg Specificații Formă ergonomică a spătarului și a șezutului Șezut căptușit cu husă din piele ecologică Construcție durabilă din polipropilenă în culoare neagră Design simplu, minimalist și atemporal Lăsați-vă cuprinși de ușurința și atmosfera armonioasă în interiorul dumneavoastră. Un spațiu luminos, plin de culori delicate și lumină nu mai trebuie să fie doar un vis. Stilul nordic îndeplinește cerințele pentru locuințe moderne – este aerisit, practic și elegant. Într-o sufragerie inspirată de Scandinavia se va potrivi perfect mobilierul funcțional și vizual curat. Combinația de culori alb-negru cu o construcție elegantă va evidenția aspectul modern al interiorului dumneavoastră. Scaunul de sufragerie BALI MARK în această variantă va sublinia caracterul nordic al spațiului. Nu vă temeți să adăugați tonuri neutre cu un accent sub forma unor culori albastru închis, verde sau roz prăfuit, care vor oferi încăperii un farmec aparte. Notă: Produsul nu este destinat scopurilor comerciale, doar pentru uz casnic.
| Lăţime: | 48 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 55 cm |
| Înălţime: | 82 cm |
| Material șezut | Piele ecologică, Plastic |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Alb |
| Tapiterie | Piele Eco, Cu tapiterie |
| Materialul scaunului | Plastic |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Plastic |
| Rotativ | Nu |
| Adancime | 55,5 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Latime | 48 cm |
| Inaltime | 82,5 cm |
| Capacitate de incarcare | 100 kg |
| Seturi | Pe bucata |
| Inaltimea scaunului | 45,5 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |
| Forma spatar | Rotunjit |
| Inaltimea spatarului | 37 cm |
| Greutate | 4,4 kg |

82×48×55 cm, din piele ecologică, din piele

82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×48×55 cm, din piele ecologică, din piele

82×48×55 cm, cu picioare din lemn, din piele ecologică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×48×55 cm, din piele ecologică, din piele
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
82×49×55 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

82×47×39 cm, în stil scandinav, din plastic
În stoc
În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

86×50×62 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

82×48×43 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, decor stejar

74×49×49 cm, cu cotiere, din plastic

90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

87×49×40 cm, în stil modern, din stofă

82×49×55 cm, cu picioare din lemn, decor fag
În stoc
82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
88×44×53 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

82×46×52 cm, din plastic, cu picioare de plastic

Cu picioare din lemn, în stil modern, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
În stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din plastic, cu picioare din metal

În stil retro, - 2 bucăți, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
93×300×60 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc