



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED industrial impermeabil. Având gradul ridicat de protecție IP65, produsul este protejat împotriva pătrunderii prafului și a apei. Ușor de instalat. Poate fi montat pe perete, pe tavan sau poate fi suspendat. Datorită durabilității de care dispune, produsul este soluția ideală pentru iluminarea depozitelor, a garajelor sau a pivnițelor. Temperatură de culoare: 4.000 K. Unghiul fasciculului: 120°. Accesoriile de montare sunt incluse în pachet.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Tip | Corp de iluminat industrial |
| Loc | Garaj |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 17 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 17 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 120 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1700 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 17 W |
| Series | PROJECTLINE TECHNICAL Philips |
| Producător | Philips |


Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc

Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită

