Recomandăm
Expedo Pat tapitat boxspring EUGENA, 160x200, fancy 79
3.890 RON
Istoricul prețurilor
- 02.04.2026 - 3.209 RON
- 31.01.2024 - 3.209 RON
- 15.01.2024 - 4.000 RON
Descrierea produsului
Pat tapițat EUGENA. Designul tapițat al spătarului este ideal atât pentru sprijinire în timpul serii cât și pentru relaxare. Rama în întregime din lemn asigură stabilitate patului. Include și un topper și o saltea bonell, cu grilaj pentru pat (somieră) și o duritate tip H3. Spațiul de depozitare se găsește sub salteaua dotată cu un mecanism automat. Puteți alege din mai multe culori disponibile și dimensiuni ale spațiului de dormit. Rezumat: pat tapițat design modern pat cu saltea încorporată, pe un grilaj pentru pat (somieră) din lemn saltea cu duritate H3 spații de depozitare posibilitatea de alegere dintre diferite tipuri de tapițerie și dimensiuni ale spațiului de dormit Materiale utilizate: țesătură, arcuri bonell
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Tapițate |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Set | Cu saltea, Cu somieră |
| Model | Boxspring |
| Cu tăblie | Da |
| Tapițerie | Stofă |
| Culoarea | Albastru |
| Înălțimea spațiului de dormit | 47 cm |
| Înălțimea tăbliei la cap | 103 cm |
| Lungimea exterioară a patului | 218 cm |
| Saltea | Da |
| Somieră | Da |
| Spațiu de depozitare | Da |
| Spațiu de dormit | 160x200 cm |
| Topper | Da |
| Fermitatea saltelei | H3 - tare mediu |
| Înălțime topper | 3 cm |
| 1 | 200 cm |
| Categorie | Pentru doi |
| Lățime | 172 cm |































