

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corpul lampii este fabricat din metal și gips.Posibilitatea de a vopsi lampa cu vopsele de perete la alegerea dumneavoastră.Bulbul nu este inclus în pachet.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Material | Metal |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 35 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | ART Kobi, STOA Kobi |
| Producător | Kobi |

Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil rustic, în stil provence
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V, atipic
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
În stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Orientabil, smart, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită


Smart
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită