
Ideal Lux - Plafonieră COMPO 6xE27/52W/230V Ø 56 cm albă
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Baterie Centrum pe care îl avem în stoc la prețul de 56.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Flux luminos total | 960 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 80 W |
| Tensiune | 170-260 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Metodă de montare | Aplicat |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Series | ROUND Baterie Centrum |
| Producător | Baterie Centrum |

De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocLivrare gratuită

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Din sticlă, din metal, din plastic
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită


3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită