








Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Instalație de Crăciun potrivită pentru decorarea grădinii în perioada sărbătorilor de iarnă. Produsul este potrivit pentru interior și exterior. Datorită intensității luminoase scăzute, produsul are rol decorativ. Se poate alege între 8 moduri de iluminare diferite (de exemplu, iluminare intermitentă, amestec de culori, atenuare luminoasă). Funcție de temporizare. Culoarea luminii: multicolor. Număr de leduri: 100. Distanța dintre becuri: 10 cm. Lungimea segmentului luminos: 10 m. Lungimea cablului de alimentare: 3 m. Culoarea cablului: verde.
| Tip produs | Instalație |
|---|---|
| Utilizare | De exterior |
| Sursă de alimentare | Electricitate |
| Tip de fișă de curent | E |
| Tip | Lanțuri de Crăciun/Lanț de exterior |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 2 W |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 2 W |
| Series | ŘETĚZ Solight |
| Producător | Solight |

Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru interior
În stoc
Cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Carusele
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită