
Corp de iluminat LED de exterior BLAKE 2 GU10/4W/230V IP65
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Kobi pe care îl avem în stoc la prețul de 90.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 450 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 17000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Series | BLAKE Kobi, GARDEN LAMP |
| Producător | Kobi |

Freestanding, - montare sol, de 230V
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- plafonieră, din metal
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc

- montare sol, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Freestanding, suspendat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Suspendat, - montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V, din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, lăţime
În stoc
Freestanding, - montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită