

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Solight pe care îl avem în stoc la prețul de 85.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip | Plafonieră de exterior/Corp de iluminat industrial |
| Loc | Garaj/Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1500 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Echivalent cu un bec convențional | 100 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Series | OUTDOOR Solight |
| Producător | Solight |

- plafonieră
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită

Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
În stoc

Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită