

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Set avantajos alcătuit din corp de iluminat și 1 bec LED E27/6 W/230 V. Corp de iluminat modern și practic. Potrivit pentru camera de zi sau hol. Luminozitatea becului LED este de 500 lm și este comparabilă cu cea a unui bec incandescent de 35 W. Intensitatea luminoasă a becului LED nu poate fi reglată.
| Tip | Spot |
|---|---|
| Loc | Cameră de zi/Hol/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 500 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Series | JUPITER Polux |
| Producător | Polux |


În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din cristal, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită

În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, control de la distanță, pentru living și dormitor
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din plastic, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc

Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită



Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită