

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Polux pe care îl avem în stoc la prețul de 78.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip | Spot |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Series | JUPITER Polux |
| Producător | Polux |

Smart, în stil modern, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din metal
În stoc
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil industrial
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din lemn
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din cupru
În stoc
Încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Încastrat, din metal
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită



Smart
În stocLivrare gratuită
Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită