

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Decor de masă de Crăciun. Baterii: 3 baterii AA (nu sunt incluse). Culoarea luminii: alb cald.
| Tip produs | Decorațiune luminoasă |
|---|---|
| Utilizare | De interior |
| Sursă de alimentare | Baterii |
| Tip | Decorațiuni de Crăciun/Decorațiuni |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Pe baterii, neincluse/Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1,2 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 1,2 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Tensiune | 4,5 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1,2 W |
| Series | CHRISTMAS Markslöjd, MOA Markslöjd, CHRISTMAS DECORATION Markslöjd |
| Producător | Markslöjd |

Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, cu baterie, pentru interior

Cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Pentru interior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Pentru exterior, cu baterie
În stoc
Cu baterie, pentru interior, ECOlogică
În stoc
Instalație, pentru interior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, cu baterie, pentru interior
În stoc
Cu baterie, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, cu baterie
În stoc
Pentru interior, ECOlogică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Pentru exterior, cu baterie
În stoc
Decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Pentru exterior
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită