Foarte proasta calitatea
Achiziționat de la ComodAcasa.ro
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Cearșaf din bumbac Cearșaful clasic și mereu căutat din amestec de bumbac, cu un conținut de 80% bumbac și 20% poliester, este plăcut la atingere și delicat cu pielea. Este popular datorită ușurinței, respirabilității și în același timp rezistenței mai mari datorită adaosului de poliester. Materialul își păstrează forma și culoarea pe termen lung cu o îngrijire adecvată și, spre deosebire de bumbacul pur, este mai puțin șifonabil și mai ușor de întreținut. Alegerea ideală pentru grădinițe, hoteluri și diverse tipuri de unități de cazare. Material 80% bumbac | 20% poliester Greutate: 125 g/m2 Dimensions 140 x 240 cm Culoare Alb Caracteristici Cearșaful nu este cu elastic Cearșaful este fără gumă Temperatura recomandată pentru spălare: 40 °C - 60 °C (conform etichetei producătorului) Recomandare spălare: în fiecare săptămână, minim 1x la 14 zile Cearșaful poate fi uscat în uscător la temperaturi scăzute La prima spălare este necesar spălatul separat! Conținutul pachetului 1 buc de cearșaf 140 x 240 cm
| Tip fixare | Cu elastic |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Material | Jersey |
| Gramaj | 125 g/m2 |
| Intinzatoare | Nu |
| Cu elastic | Nu |
| Inaltimea optima a saltelei | Pana la 20 cm |
| Dimensiune | 140 x 240 cm |
| Temperatura de spalare recomandata | 40 - 60 °C |
Recenzii ale utilizatorilor
Foarte proasta calitatea
Achiziționat de la ComodAcasa.ro

Fără elastic
Livrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc

Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc