







Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED inteligent cu reglare a intensității, cu senzor de mișcare și crepuscular. Corp de iluminat cu 4 funcții de iluminare: lumină de bază, iluminare ambientală, lumină principală reglabilă și lumină de urgență. Setări prin aplicația gratuită STEINEL CONNECT (compatibilă cu Android și iOS) prin Bluetooth. Cod QR pentru descărcarea aplicației este disponibil în galerie. Setarea timpului: 5 sec. - 60 min. Setarea pragului de lumină: 2-2000 lx. Unghi de detecție: 360°. Rază de acțiune a senzorului: până la 10 m. Temperatura culorii luminii: 3000K. Rezistență la impact: IK07. Înălțime maximă de montaj: 4 m. Instalare și întreținere ușoară. Perioadă de garanție de 5 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță, Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Tehnologie LED/Control prin telefon |
| Tip | Corp de iluminat profesional/Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Grad de protecție ip | IP40 |
| Grad de rezistență mecanică | IK07 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 23,7 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 23,7 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 195 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 2813 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 82 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 23,7 W |
| Series | RS PRO LED STEINEL |
| Producător | Steinel |

În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Pătrată
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din plastic, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită