

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător LED2 pe care îl avem în stoc la prețul de 569.06 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Material | Metal |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 135 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Stil | Altele |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1900 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 60 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Series | LUKY LED2, MEDO LED2 |
| Producător | LED2 |

Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip halogen, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Orientabil, în stil modern, din metal
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită

Aplicat, orientabil, în stil retro
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 24V, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc

Încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită