
Brilagi - Corp de iluminat LED reglabil ULTRA SLIM, 18W, 230V, diametru 30 cm, negru + telecomandă
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Iluminarea ia o nouă direcție - EGLO connect Reglabil cu telefonul inteligent/tableta sau cu telecomanda. Bluetooth cu un consum redus de energie. Aplicație gratuită AwoX Home CONTROL (compatibilă cu Android și iOS). Temperatură de cromaticitate reglabilă: 2700K alb cald - 6500K alb rece. Dimming fluid al corpului de iluminat (0-100%). Compatibil cu: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Posibilitatea de a seta un timp pentru aprinderea și stingerea corpului de iluminat. Corpurile de iluminat pot fi controlate atât cu telecomanda, cât și cu telefonul mobil simultan. Telecomanda nu este inclusă în pachet, dar poate fi achiziționată separat.
| Material | Metal, Plastic |
|---|---|
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | ZigBee/Tehnologie LED/Control prin telefon |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 15 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 145 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 2100 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Stil | Altele |
| Formă | Rotund |
| Series | PARRAPOS-Z Eglo, CONNECT Eglo |
| Producător | Eglo |

Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită



Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită