





Dimensiuni 88×44×53 cm
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 154 RON până la 175 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 98 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură din catifea: Negru Metal: Negru mat Dimensiuni Lățime: 44,5 cm Lățime șezut: 44,5 cm Adâncime: 53 cm Adâncime șezut: 40 cm Înălțime: 88,5 cm Înălțime șezut: 48,5 cm Greutate susținută: 110 kg Un stil care combină forme simple și funcționalitate ridicată. Optează pentru accesorii moderate, o paletă de culori moi și materiale naturale. Plantele verzi, fețele de masă colorate și lămpile mari din metal sunt accesorii grozave pentru o sufragerie scandinavă. Interiorul scandinav nu se poate lipsi de ferestre mari și multă lumină, care garantează lumină chiar și în zilele scurte. Scaunul TORINO negru se potrivește perfect într-o sufragerie scandinavă. Asortați scaunul TORINO cu o masă cu elemente metalice. Diferite culori de scaune arată grozav la o masă.
| Lăţime: | 44 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 53 cm |
| Înălţime: | 88 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Aspect | Clasic |
| Model | Monocrom |
| Rotativ | Nu |
| Adancime | 53 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Tapiterie | Tesatura din catifea, Tapitat |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Latime | 44,5 |
| Inaltimea scaunului | 48,5 cm |
| Inaltime | 88,5 cm |
| Forma spatarului | Complet |

88×44×53 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri

86×50×62 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

82×64×59 cm, în stil modern, cu cotiere

88×44×53 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, - 2 bucăți, din stofă
În stocLivrare gratuită
87×49×40 cm, în stil modern, din stofă

82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

77×46×53 cm, în stil modern, din piele ecologică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
84×61×47 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
76×46×34 cm, în stil modern, din piele ecologică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×48×55 cm, din piele ecologică, din piele

82×48×55 cm, din piele ecologică, din piele

În stil modern, - 2 bucăți, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, - 2 bucăți, din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 2 bucăți, din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×47×39 cm, în stil scandinav, din plastic
În stoc
În stil modern, din piele, cu picioare din metal
În stocLivrare gratuită
82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
88×54×59 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

82×48×55 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri

93×48×56 cm, în stil scandinav, din stofă

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc

93×300×60 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
