Recomandăm
Scaun catifea MONZA verde
Dimensiuni 82×49×58 cm
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 232 RON
- 26.11.2025 - 232 RON
- 24.11.2025 - 251 RON
- 11.11.2025 - 254 RON
- 05.11.2025 - 289 RON
- 01.08.2025 - 359 RON
- 01.07.2025 - 353 RON
- 20.02.2025 - 336 RON
- 18.02.2025 - 407 RON
- 18.02.2025 - 336 RON
- 11.02.2025 - 372 RON
Descrierea produsului
Material Țesătură de catifea: Verde Metal: Negru mat Dimensiuni Lățime: 49 cm Lățime șezut: 36-42 cm Adâncime: 58 cm Adâncime șezut: 45,5 cm Înălțime: 82,5 cm Înălțime șezut: 48 cm Greutate susținută: 120 kg Un stil care combină designul modern cu natura pură. Stilul scandinav, simplu și luminos. Pătrunde în natura nordică și adu-o în interiorul casei tale. Mizați pe materiale naturale și tonuri pastelate împreună cu forme obișnuite. Vă veți bucura de sufrageria scandinavă, este, de asemenea, foarte funcțională și ușor de întreținut. Alegeți mobilier simplu, cu suprafețe curate. Scaunele de sufragerie MONZA de culoare verde vor decora sala de mese în stil scandinav. Combinați tonurile neutre, tapițeria de catifea și picioarele metalice ale scaunului MONZA cu o masă din lemn masiv. Gândiți-vă la accesorii. Lămpile mari din metal, plantele verzi și ierburile în ghivece suspendate de in vor aduce o atmosferă nordică în sala de mese.
Dimensiuni
| Lăţime: | 49 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 58 cm |
| Înălţime: | 82 cm |
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Negru |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Fotoliu scaun |
| Adancime | 58 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Latime | 49 cm |
| Tapiterie | Tesatura din catifea, Tapitat |
| Inaltime | 82,5 cm |
| Seturi | Pe bucata |
| Inaltimea scaunului | 48 cm |
| Materialul scaunului | Tapitat |
| Forma spatar | Drept |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, crem, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Suport negru pentru umbrele BAYAN
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Suport pentru umbrele alb SAFFA
Din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Suport pentru umbrele TORBA metalic, negru
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Set plapuma pentru tot anul 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm ARTLINE
În stoc



































