Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 784 RON la 870,9 RON:
Lustră LED pe cablu dimabilă PANAGRIA 2xLED/13W/230V Eglo 900489
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 784 RON până la 870,9 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 707.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Cu dimmer | Da |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Culoare | Alb |
| Formă | Rotundă |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Bucătărie |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 13 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 13 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 110 W |
| Flux luminos total | 3120 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 26 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | PANAGRIA Eglo |
| Producător | Eglo |
Produse similare

Lustra cu 5 surse de iluminat design modern Gloom negru
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu BRAMERTON 3xE27/40W/230V Eglo 43752
Din lemn, pentru bucătărie, cu abajur
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Nordlux DICTE 1xE27/60W/230V d. 53 cm alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată clasică din alamă cu abajur alb cu 5 lumini - Nona
Cu abajur, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu CAGUANES 3xE27/40W/230V Eglo 900446
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Eglo 900431 VALDIOLA 3xE27/40W/230V
Cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lampa suspendată inteligentă neagră cu sticlă fumurie cu 8 lumini, inclusiv Zigbee G9 - Uvas
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată orientală neagră cu bambus natural cu 3 lumini - Pua
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată inteligentă neagră cu sticlă chihlimbar, inclusiv 8 G9 WiFi - Uvas
Din sticlă, control de la distanță, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu MAXLIGHT P0236 DIAMANTE 5xG9/42W/230V d. 38 cm crom
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 43396 - Pendul pe cablu HODSOLL 1xE27/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Rabalux 8764 - Corp de iluminat exterior OSLO 1xE27/60W
În stocLivrare gratuită
Globo 69030H - Corp de iluminat pendul 1xE27/60W
Cu abajur, din sticlă, din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu NATIA 1xE27/60W/230V Ø45 cm alb/negru
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu dimabilă LED/42W/230V negru Zambelis 22248
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu AQUA 1xG9/12W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lustră industrială vintage, 25 W, alb, rotund, 41 cm E27
Cu abajur, din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Brilliant - Lustră LED pe cablu ARION LED/22W/230V, lemn de pin
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată din oțel cu abajur din in taupe de 35 cm - Blitz
Cu abajur, din metal, din carton
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lustră suspendată pe cablu CRISPINA 1xGU10/10W/230V albă
Pentru bucătărie, în stil scandinav, în stil modern
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu AQUA 3xG9/12W/230V auriu
Cu abajur, din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră pe lanț Brilagi QUEEN 2xE14/40W/230V fag/crem
Din lemn, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Markslöjd 108659 STYRKA 1xE27/40W/230V d. 63 cm bej
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Brilagi DRIFA 1xG9/4W/230V auriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Searchlight 35411CR - Pendul MARS pe cablu, 1 x E27/60W/230V, Ø 40 cm, crem
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustra Onnyx Metal Negru 30x122 cm
Cu abajur, din metal, în stil modern

vidaXL Lampă de tavan 25 W, roșu, 90x24x111 cm, E27
Din lemn, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Globo 15378H - Lustră pe cablu ROGER 1xE27/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu STEELEVILLE 1xE27/40W/230V Eglo 43587
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Maytoni P140-PL-110-1-N FERMI 1xE27/60W/230V crom
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu KITCHEN 1xE14/60W/230V albă/aurie
Pentru bucătărie, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Sistem modern de iluminat pe șine cu 6 spoturi și 4 pendule albe monofazate - Slimline Uzzy Keno
Pentru bucătărie, în stil scandinav, din metal
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

