
Lustră LED dimabilă aplicată LED/100W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat modern pentru tavan. Potrivit pentru spații interioare (IP20). Control simplu prin intermediul telecomenzii (inclusă în pachet). Poate fi controlat și prin aplicația gratuită NEDES Smart. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Corp de iluminat care oferă posibilitatea de dimming continuu și schimbarea temperaturii luminii. Temperatura cromatică: 3000K până la 6500K. Funcție de memorie și mod de lumină nocturnă. Schimbarea modurilor și printr-un întrerupător de perete obișnuit. Posibilitatea de a controla mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Surse LED integrate, economice.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Smart | Da |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Control la distanță/Control prin telefon/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 |
| Tensiune | 230 V |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 100 W |
| Puterea de intrare a sursei | 100 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 555 W |
| Flux luminos total | 8000 lm |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 100 W |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | CEILING Nedes |
| Producător | NEDES |

În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Rotundă, atipică, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, rotundă
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stoc
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită