
Spot RUNNER 1xGU10/20W/230V negru Philips
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat modern pentru lucru. Număr de LED-uri: 1. Potrivit pentru iluminarea exterioară în orice activitate. Grad ridicat de protecție. Utilizare practică.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 55 W |
| Flux luminos total | 800 lm |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 5700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP68 |
| Tip | Lămpi auto-moto |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Loc | Grădină și alei/Garaj |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Tensiune | 30 V |
| Series | OSRAM KT Trade, SPOTLIGHT KT Trade |
| Producător | KT Trade |

Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
În stil modern, în stil industrial, din metal
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită