Recomandăm
Pat de o persoana alb/stejar trufa, IKAROS 120 x 200 cm Saltele: Cu saltele Sommera 18 cm, Somiera pat: Cu lamele drepte
Variantă selectată:Pat de o persoana alb/stejar trufa, IKAROS 120 x 200 cm Saltele: Cu saltele Sommera 18 cm, Somiera pat: Cu lamele drepte
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 1.263 RON
- 05.01.2026 - 1.263 RON
- 30.10.2025 - 1.208 RON
- 27.10.2025 - 1.271 RON
- 07.10.2025 - 1.236 RON
- 15.09.2025 - 1.221 RON
- 21.08.2025 - 1.217 RON
- 09.08.2025 - 1.285 RON
- 01.08.2025 - 1.217 RON
- 02.07.2025 - 1.197 RON
- 17.02.2025 - 1.140 RON
- 10.02.2025 - 1.316 RON
- 09.12.2024 - 1.405 RON
- 04.11.2024 - 1.335 RON
- 20.06.2024 - 1.405 RON
- 15.01.2024 - 1.333 RON
Descrierea produsului
Material Construcție din lemn masiv de pin Tăbliile patului din placă MDF Picioare din lemn masiv de pin Culoare Stejar trufa / alb Dimensiuni Lungime exterioară: 206 cm Lungime interioară: 200 cm Lățime exterioară: 128 cm Lățime interioară: 120 cm Înălțimea tăbliei la cap: 64,5 cm Înălțimea tăbliei la picioare: 36,5 cm Înălțimea somierei de la podea: 25 cm Specificații Pat lăcuit Capacitate de greutate 120 kg per persoană Pachetul include accesorii pentru montaj Montaj simplu Posibilitatea achiziționării unei cutii de depozitare sub pat și mesuțelor de noapte Instrucțiuni pentru pat Instrucțiuni de asamblare pentru patul IKAROS 120 x 200 Ambalajul patului include: 1x tăblie față la picioare 1x tăblie spate la cap 2x laterale 1x șipcă centrală 1x al cincilea picior central Material de fixare Instrucțiuni de asamblare Garanție 2 ani CUM SE MONTEAZĂ PATUL DIN MASIV?
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Stejar, Pin |
| Material | Lemn, Tapițate, PAL |
| Model | Înalte |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Cu picioare | Da |
| Set | Cu saltea |
| Saltele | Cu saltele Sommera 18 cm |
| Somiera pat | Cu lamele drepte |
| Greutate | 26 kg, 49 kg, 31 kg, 51 kg, 33 kg, 44 kg, 32,65 kg, 54,95 kg, 39,65 kg, 47,95 kg, 52,95 kg, 37,65 kg |
| Lac | Da |
| Capacitatea de incarcare a patului | 120 kg de persoană |
| Decor din lemn | Stejar trufa |
| Potrivit pentru | Camere |
| Pret | 430 - 630 Lei |
| Dimensiune | 120 x 200 cm |
| Inaltimea gratarului de la podea | 25 cm |
| Lungime exterioara | 206 cm |
| Lungime interioara | 200 cm |
| Inaltimea tabliei la nivelul capului | 64,5 cm |
| Inaltimea tabliei la picioare | 36,5 cm |
| Latimea exterioara | 128 cm |
| Latimea interioara | 120 cm |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Perdea de gradina GARDIO impermeabila 150x220 cm, maro deschis
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, roz Dimensiune: 200 x 220 cm
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pat Emily 160x200 cm, stejar Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Cu lamele drepte
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, turcoaz Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, alba
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Cuvertura de pat HERBALIS crem Dimensiune: 220 x 240 cm
În stoc



































