Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 525 RON la 582,9 RON:
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/42W/230V 3000-6500K + telecomandă
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 525 RON până la 582,9 RON:
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 561,93 RON
- 12.02.2026 - 561,93 RON
- 02.01.2026 - 546,9 RON
- 27.12.2025 - 591,98 RON
- 28.05.2026 - 540,96 RON
- 12.02.2026 - 540,96 RON
- 02.01.2026 - 510,9 RON
- 27.12.2025 - 582,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Plafonieră LED modernă. Potrivită pentru spații interioare (IP20). Control simplu prin intermediul telecomenzii (inclusă în pachet). Poate fi controlată și prin aplicația gratuită NEDES Smart. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Corp de iluminat oferă posibilitatea de dimming continuu și schimbarea temperaturii de culoare. Temperatura cromatică: 3000K până la 6500K. Funcție de memorie și mod de lumină nocturnă. Schimbarea modurilor și printr-un întrerupător de perete obișnuit. Posibilitatea de a controla mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Surse LED integrate, economice.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Cu dimmer | Da |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Culoare | Alb |
| Smart | Da |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 42 W |
| Puterea de intrare a sursei | 42 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 195 W |
| Flux luminos total | 2800 lm |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 42 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 |
| Loc | Bucătărie/Cameră de zi/Dormitor |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Formă | Rotund |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Număr de becuri | 1 |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Series | CORD Nedes, OLA Nedes |
| Producător | NEDES |
Produse similare

Lustră LED dimabilă pe cablu LED/120W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/42W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/135W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lustră LED dimabilă suspendată pe cablu CIRCLE, 42W/230V, 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/85W/230V 3000-6500K + telecomandă
Pentru bucătărie, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/110W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/70W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/120W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/70W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/125W/230V 3000-6500K + telecomandă
Control de la distanță, atipică, smart
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lustră cu cristale LED dimabilă pe cablu HALO LED/40W/230V + telecomandă
Din cristal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Eglo 49824 - Lustră pe tijă STOCKBURY 2xE27/60W
Cu întrerupător, pentru living și dormitor, rotundă
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/55W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/115W/230V 3000-6500K argintiu + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/70W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Brilagi CIRCLE - Lustru LED reglabil, suspendat pe cablu, 42W, 230V, 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată inteligentă neagră cu interior auriu, 3 lumini, incl. Wifi ST64 - Buell
Din metal, control de la distanță, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Lustră suspendată cu cablu DRUMZ 4xE14/10W/230V bej
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustra sticla transparenta si chihlimbar Sunbeam 7L
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată neagră cu mocha incl. LED cu 3 trepte de intensitate luminoasă 3 lumini Easylift - Witch
Pentru bucătărie, cu abajur, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/110W/230V 3000-6500K auriu + telecomandă
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lustra suspendata stil vintage CONNI 4L lemn inchis
Din lemn, cu întrerupător, în stil retro
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Jupiter 1901 - Lustră aplicată NEPTUN 3xG9/14W/230V crom mat/gri fumuriu
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu MOITAS 5xE27/40W/230V Globo 15656-5H
Din lemn, cu abajur, din sticlă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Globo 15569-4HW CONNI 4xE27/25W/230V
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lustră suspendată pe cablu VISTA 4xE27/60W/230V stejar
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustra tavan cu 3 abajure din ceramica directionabile Vintage Soul
Cu întrerupător, în stil retro, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lustră LED reglabilă suspendată pe cablu CIRCLE LED/42W/230V 3000-6500K + telecomandă
Pentru bucătărie, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu CORAL 3xE27/60W/230V neagră/gri
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră cu cablu DRUMZ 4xE14/10W/230V negru/maro/gri
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/165W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată Feiss FE-PROSPECT-PARK-SF PROSPECT PARK 2xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră LED pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm negru
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie RENE LED/15W/230V IP44 neagră
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

