Iluminare perfectă. Suntem foarte mulțumiți de ea.
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 582,9 RON
- 03.01.2025 - 582,9 RON
- 04.09.2024 - 572,9 RON
- 20.08.2024 - 465,9 RON
- 24.07.2024 - 444,9 RON
- 15.01.2024 - 445 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Plafonieră LED modernă. Potrivită pentru spații interioare (IP20). Control simplu prin intermediul telecomenzii (inclusă în pachet). Poate fi controlată și prin aplicația gratuită NEDES Smart. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Corp de iluminat oferă posibilitatea de dimming continuu și schimbarea temperaturii de culoare. Temperatura cromatică: 3000K până la 6500K. Funcție de memorie și mod de lumină nocturnă. Schimbarea modurilor și printr-un întrerupător de perete obișnuit. Posibilitatea de a controla mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Surse LED integrate, economice.
Specificații
| Lățime | Lăţime |
|---|---|
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 42 W |
| Puterea de intrare a sursei | 42 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 195 W |
| Flux luminos total | 2800 lm |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 42 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Loc | Bucătărie/Cameră de zi/Dormitor |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Formă | Rotund |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Număr de becuri | 1 |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Series | OLA Nedes, CORD Nedes |
| Producător | NEDES |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Produse similare

Lustră LED dimabilă pe cablu LED/55W/230V 3000-6500K + telecomandă
Smart
În stocLivrare gratuită
Eglo 97527 - Plafonieră LED dimabilă GIRON LED/60W/230V
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/50W/230V 3000-6500K + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/100W/230V 3000-6500K + telecomandă
Smart
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/110W/230V 3000-6500K + telecomandă
Smart
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Eglo 900853 BARBANO-Z 3xLED/7,5W/230V negru
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimmabil POOL LED/18W/230V 3000-6000K 20 cm bej + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lustră LED dimmabilă FALCON II, 108 W, 230 V, 3000–6500 K, Ø 80 cm, albă + telecomandă
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED dimabil Brilagi-LED GLASS POOL DOUBLE, 80W, 230V, 60 cm, finisaj decor lemn + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil GLASS POOL DOUBLE, 80W/230V, 60 cm, auriu + telecomandă
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Brilliant - Plafonieră LED dimabilă AYDIN LED/34W/230V, neagră + telecomandă
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lampă LED dimabilă pentru piscină POOL LED/18W/230V 3000-6000K 20 cm negru + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Eglo 901393 - Plafonieră LED FUEVA, 18,5W/230V, 21,6x21,6 cm, neagră
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil GLASS POOL DOUBLE LED, 80W, 230V, 60 cm, bej + telecomandă
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Brilagi-LED Corp de iluminat dimabil GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 cm, decor lemn + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED reglabilă LUCIA LED/60W/230V Ø 59 cm taupe + telecomandă
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată LED/86W/230V 3000-6500K negru + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED POOL, 60 W, 230 V, 3000/4000/6000 K, 60 cm, burgundiu
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED CARVALHO SLIM SMOKEY LED/36W/230V, stejar, diam. 37,5 cm
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Orion DL 7-657/14 BULLY LED/12W/230V d. 14 cm negru
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Globo 48290-50 RABEA LED/50W/230V + telecomandă
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/165W/230V 3000-6500K + telecomandă
Smart
În stocLivrare gratuită
Brilagi Plafonieră LED POOL, dimmabilă, 60W, 230V, 3000–6000K, Ø50 cm, maro + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă POOL LED/36W/230V 3000-6000K 30 cm verde + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă POOL LED/48W/230V 3000-6000K 40 cm verde+telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lampă LED dimabilă POOL SMART LED/100W/230V Ø 80 cm Wi‑Fi Tuya albă + telecomandă
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Eglo 98844 - Lampă de baie LED dimabilă FUEVA-Z LED/16,5W/230V IP44
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil POOL, 60W/230V, 3000-6000K, Ø 60 cm, alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Brilagi-LED Lustră suspendată pe cablu, reglabilă (dimmer) CIRCLE LED/85W/230V 3000-6500K neagră + telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Solight WD244-S - Panou LED 2 în 1 24W/230V 3000/4000/6000K Ø 30 cm IP54 argintiu
Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc
Plafonieră LED dimabilă Eglo 900761 SARSINA-Z 33,5W/230V d. 45 cm negru
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă POOL LED/60W/230V 3000-6000K 50 cm verde+telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie Brilagi ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm negru IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Plafonieră pentru baie Brilagi CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm IP54 bej
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită