
vidaXL Lampă de perete exterior cu senzor, argintiu, oțel inoxidabil
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat modern de exterior. Potrivit pentru instalarea la ușa din față, pe verandă sau pe terasă. Luminozitatea este reglabilă cu ajutorul unui întrerupător cu variator compatibil (nu este inclus). Temperatură de culoare: 2 700 K. Sursă LED economică încorporată.
| Tip | Freestanding, De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Gri |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 8 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 640 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 35000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 8 W |
| Series | MARIUS Westinghouse |
| Producător | Westinghouse |

Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu finisaj din crom
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Freestanding, - montare sol, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, înălţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru sufragerie
În stocLivrare gratuită