









Dimensiuni 92×242×154 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aspectul Colțarului Caracteristici: Colțar, Colțar în L Culoare: Miere - Auriu (Evolution 8) Tapițerie: Evolution Materialul Colțarului Țesătură structurată Model jacquard delicat Moale la atingere Efect bicolor Certificat OEKO-TEX Dimensiunile Colțarului Lățime: 242 cm Adâncime: 154 cm Înălțime: 92 cm Înălțimea scaunului: 40 cm Echipat Așternut: Da Perne: Incluse Cotiere: Ferme Așternut Extensibil în pat: Da Tip de extensie: Mecanis de pliere pe spate Instrucțiuni în pachet. Evolution Datorită suprafeței sale moale cu o compoziție vizibilă a firului, țesătura Evolution este clasificată ca o țesătură structurală cu un model jacquard. În detaliu, sunt vizibile fibrele înguste, individuale cu o culoare neuniformă. Efectul de două culori este creat prin amestecarea fibrelor care sunt foarte asemănătoare. Datorită proprietăților sale unice, cum ar fi rezistența și durabilitatea, este folosit ca material de tapițerie. Avantajul țesăturii Evolution este, de asemenea, rezistente la scămoșare și lumină. Culorile nu își schimbă aspectul în mod semnificativ în timpul expunerii la lumina naturală. Recomandăm curățarea cu produse speciale pentru mobilier tapițat. Este realizat din 100% poliester cu o greutate de 320 g/m2. Un parametru important pentru țesături este rezistența la rupere și rezistența la abraziune, așa-numitul test Martindale. În condiții de laborator, aceasta înseamnă că, după un anumit număr de cicluri, țesătura se uzează. Cu cât numărul este mai mare, cu atât țesătura este mai rezistentă. Evolution are 100.000 de cicluri Martindale. Țesăturile obișnuite, de uz casnic au aproximativ 20.000 de cicluri. Inspirați-vă în continuare Scaune si canapele Sufragerie Huse elastice Biblioteci si rafturi Comode Mese tv
| Lăţime: | 242 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 154 cm |
| Înălţime: | 92 cm |
| Varianta colț | În stânga, În dreapta |
|---|---|
| Caracteristici | Extensibile |
| Cu picioare | Da |
| Stil | Modern |
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Cu perne | Da |
| Tip spătar | Jos |
| Varianta de canapea | Colt Stanga |
| Picioare | Cu picioare |
| Varianta de colt | Colt dreapta, Colt Stanga |
| Adancime | 154 cm |
| Inaltime | 92 cm |
| Latime | 242 cm |
| Materialul husei | Tesatura |
| Desfasurare | Extensibila |
| Marime | Multe locuri |
| Inaltimea scaunului | 40 cm |
| Capacitate de incarcare | Capacitate de incarcare 110 kg / 1 loc de sezut |

83×230×71 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 2 săptămâni
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
86×201×140 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
În stil scandinav, din material textil, cu trei locuri
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc