





Dimensiuni 82×48×55 cm
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 161 RON până la 234 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 36,5 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material scaun Plastic: Gri închis (grafit) Piele ecologică: Gri închis (grafit) Polipropilenă: Neagră Dimensiuni scaun Lățime: 48 cm Adâncimea șezutului: 43 cm Adâncime: 55,5 cm Înălțime: 82,5 cm Înălțimea șezutului: 45,5 cm Înălțimea spătarului: 37 cm Capacitate de încărcare: 100 kg Greutate: 4,4 kg Specificații Forma ergonomică a spătarului și șezutului Șezut căptușit cu acoperire din piele ecologică Construcție rezistentă la zgârieturi Design simplu, minimalist și atemporal Autentica atmosferă a Scandinaviei se creează cu ajutorul nuanțelor delicate, liniilor curate și mobilierului funcțional. Scaunul BALI MARK gri închis cu acoperire de piele ecologică și construcția stabilă din polipropilenă neagră se potrivește perfect cu o masă de dining masivă și accesorii naturale. Datorită culorii sale neutre, o vei putea combina ușor cu alte echipamente interioare. Nu uita de suficientă lumină și ierburi verzi, care vor evidenția farmecul stilului scandinav. Notă: Produsul nu este destinat uzului comercial, ci doar pentru uz casnic.
| Lăţime: | 48 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 55 cm |
| Înălţime: | 82 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Piele ecologică, Plastic |
| Material | Plastic |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Tapiterie | Piele Eco, Cu tapiterie |
| Materialul scaunului | Plastic |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Plastic |
| Rotativ | Nu |
| Adancime | 55,5 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Latime | 48 cm |
| Inaltime | 82,5 cm |
| Capacitate de incarcare | 100 kg |
| Seturi | Pe bucata |
| Inaltimea scaunului | 45,5 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |
| Forma spatar | Rotunjit |
| Inaltimea spatarului | 37 cm |
| Greutate | 4,4 kg |

89×49×41 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din piele, cu picioare din metal
În stocLivrare gratuită
82×48×55 cm, din piele ecologică, din piele

Cu picioare din lemn, în stil modern, din stofă

În stil modern, din stofă, din plastic
Disponibil în 5 e-shop-uri

81×51×55 cm, cu picioare din lemn, decor stejar
Livrare gratuită
82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
78×49×41 cm, în stil modern, din stofă

87×45×52 cm, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare gratuită
În stil modern, din plastic, cu picioare din metal

În stil modern, în stil retro, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, - 2 bucăți, stivuibil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
86×44×55 cm, - 2 bucăți
Livrare gratuită
88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×45 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 6 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stoc
82×64×59 cm, în stil modern, cu cotiere

În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
82×59×44 cm, în stil modern, cu cotiere
În stoc
82×48×55 cm, din piele ecologică, din piele

88×55×45 cm, rotativ, cu cotiere
Disponibil în 4 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
82×48×55 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri

92×45×44 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri

Rotativ, în stil modern, din stofă
Livrare în peste 1 zi
90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
84×41×44 cm, în stil scandinav, cu cotiere

86×50×62 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri


200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc


40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc