


Dimensiuni 47×80×30 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 336,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Dulapul de pantofi cu două rafturi este realizat într-o combinație modernă de crom și laminat în decor de stejar Sonoma. Potrivit pentru utilizare în interioare clasice și moderne.
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 30 cm |
| Înălţime: | 47 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip | Cu rafturi |
| Decor | Stejar sonoma |
| Material | Lemn, Metal |
| Cu bancă | Da |
| Culoare | Maro |
| Greutate | 12,5 kg |
| Sarcina | 90 kg |
| Producător | Autronic |

Dulap, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Dulap, de plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, cu bancă
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită