Utilizator mulțumit
Foarte practic, se poate plia.
Suportul de flori din metal de culoare crem, vă va ajuta să aranjați și să expuneți florile în casa dvs. Forma sa se potrivește cu eleganță în orice încăpere și puteți pune pe el mai multe ghivece pe 3 rafturi, economisind spațiu. Are o construcție metalică durabilă.
| Lăţime: | 42 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 30 cm |
| Înălţime: | 90 cm |
| Material | Metal |
|---|---|
| Tip | De podea |
| Culoare | Bej |
| Amplasare | Interior |
| Număr ghiveci | Mai multe |
| Greutate | 3,3 kg |
| Producător | 4-Home |
Recenzii ale utilizatorilor
Foarte practic, se poate plia.