Recomandăm
Scaun Culoare bej, PIANO B VELVET
Dimensiuni 93×47×44 cm
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 388 RON
- 01.08.2025 - 388 RON
- 01.07.2025 - 382 RON
- 20.02.2025 - 364 RON
- 18.02.2025 - 441 RON
- 18.02.2025 - 363 RON
- 11.02.2025 - 372 RON
- 15.01.2024 - 401 RON
Descrierea produsului
Material Țesătură din catifea: Bluvel 28 Bej Metal: Negru Dimensiuni Lățime: 47 cm Adâncime: 44 cm Înălțime: 93 cm Înălțime șezut: 50 cm Culorile neutre sunt o bază excelentă pentru orice interior. Amestecarea tonurilor neutre cu o singură culoare mai îndrăzneață creează un spațiu perfect luminos. Inspirați-vă din țările scandinave, care combină culorile moi cu materiale naturale. Sălile de mese scandinave sunt pline de plante luminoase, proaspete și sunt, de asemenea, complet funcționale și practice. Scaunul de sufragerie bej PIANO B VELVET va deveni un decor al sufrageriei. Completați scaunele cu o masă din lemn într-o nuanță deschisă. În sala de mese, mizați pe accesorii moderate care sunt utilizabile. De asemenea, adăugați ghivece de flori suspendate de in, în care puteți plasa plante verzi sau ierburi.
Dimensiuni
| Lăţime: | 47 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 44 cm |
| Înălţime: | 93 cm |
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Negru |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Aspect | Clasic |
| Rotativ | Nu |
| Adancime | 44 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Latime | 47 cm |
| Tapiterie | Tesatura din catifea, Tapitat |
| Inaltime | 93 cm |
| Inaltimea scaunului | 50 cm |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, crem, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Suport negru pentru umbrele BAYAN
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Suport pentru umbrele alb SAFFA
Din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Suport pentru umbrele TORBA metalic, negru
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac pentru patut ELIVINE albă Dimensiunile lenjeriei: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc



























