


Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 193,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aveți nevoie de un suport pentru pantofi și de un loc unde să vă puteți așeza în timp ce vă încălțați? Acest model practic cu taburet vă va oferi ambele. Taburetul este tapițat în piele artificială albă, în timp ce construcția suportului pentru pantofi este realizată din lemn și metal.
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 30 cm |
| Înălţime: | 49 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip | Cu rafturi |
| Material | Metal |
| Greutate | 5,5 kg |
| Sarcina | 90 kg |
| Producător | Autronic |
Recenzii ale utilizatorilor
Cuierele sunt frumoase, arată bine și sunt stabile. Nu am nicio obiecție.

În stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, cu bancă
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Dulap, de plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Dulap, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită