Recomandăm
Fotoliu Culoare bej, PASTORE
Dimensiuni 76×66×69 cm
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 989 RON
- 01.08.2025 - 989 RON
- 01.07.2025 - 973 RON
- 20.02.2025 - 926 RON
- 18.02.2025 - 1.121 RON
- 18.02.2025 - 926 RON
- 11.02.2025 - 982 RON
- 25.03.2024 - 1.058 RON
- 15.01.2024 - 1.079 RON
Descrierea produsului
Material Țesătură: bej deschis Lemn masiv: nuc deschis Dimensiuni Lățime: 66 cm Lățimea șezutului: 54 cm Adâncime: 69 cm Adâncimea șezutului: 45 cm Înălțime: 76 cm Înălțimea șezutului: 45 cm Capacitate de greutate: 100 kg Greutate: 11 kg Specificații Livrat demontat
Dimensiuni
| Lăţime: | 66 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 69 cm |
| Înălţime: | 76 cm |
Specificații
| Tip | Fotolii pentru TV |
|---|---|
| Material | Stofă |
| Stil | Modern |
| Tapiterie | Tesatura Textila |
| Cotiere | Cu cotiere |
| Model | Monocrom |
| Extensibila | Fara extensie |
| Adancime | 69 cm |
| Latime | 66 cm |
| Inaltime | 76 cm |
| Inaltimea scaunului | 45 cm |
| Adancime sezut | 45 cm |
| Latimea sezutului | 54 cm |
Recenzii
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, crem, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Set plapuma pentru tot anul 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm ARTLINE
În stoc
Set de paturi si perne din bumbac pentru patuturi cu umplutura FAIRYLAND, marimea M
În stocLivrare gratuită
Set patura anuala 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm NOCTIS
În stoc
Pilota 4 anotimpuri matlasata + Perna Classic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Panou de perete tapitat QUADRATTA 20 x 50 cm – albastru Culoare: Albastru
Pentru băieți, - clasic, de hârtie
Livrare în peste 2 săptămâni











































