Recomandăm
Cuier Haine Vintage Alb, 72 Cm
321,75 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 321,75 RON
- 31.01.2024 - 321,75 RON
Descrierea produsului
Caracterizate printr-un stil rustic si totodata modern, piesele de mobilier din gama Vintage aduc un plus de confort casei tale. Dimensiuni produs: -lungime: 72 cm -adancime: 33.7 cm -inaltime: 183 cm SPECIFICATII: Tip: cuierMaterial: plăci aglomerate din lemn si metalCuloare: natur si alb Caracteristici speciale: Se curata usor, nu se pateaza si va rezista bine de-a lungul timpului; Instructiuni ingrijire: Evitati sa asezati obiecte fierbinti. Temperaturile extreme si schimbarile de umiditate pot genera crapaturi in lemn. Evitati expunerea la radiatii solare directe. * Acest produs se livreaza demontat.
Specificații
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Cuier | Da |
| Cu pantofar | Da |
| Culoare | Alb |
| Material | PAL |
| Latime | 72 cm |
| Inaltime produs | 183 cm |
| Inaltime | 183 cm |
| Adancime produs | 33.7 cm |
| Adancime | 33.7 cm |
| Montat/demonatat | Demontat |
| Montat/ demontat | Demontat |
| Produs în romania | Nu |
| Producător | Natürlich |

















