Recomandăm
Canapea Extensibila Ikar, 3 Locuri, Lada Depozitare, Denim, 208 X 102 X 98 Cm
Descrierea produsului
SPECIFICATII: Tip: canapea extensibila cu lada depozitare Material: Arcuri tip bonell. Mecanism extensibil de tip Click Clack. Produsul prezinta lada de depozitare. Culoare: albastru Finisaj picior: argintiu Caracteristici speciale: Produsul este echipat cu cotiere reglabile; Instructiuni ingrijire: Evitati expunerea la radiatii solare directe. Toate materialele se curata chimic in centre specializate de curatare. SPECIFICATII:Tip produs: CanapeaTip: ExtensibilaLungime: 208 cm Latime: 98 cmCuloare: DenimFinisaj picior: argintiuNumar locuri: 3Caracteristici cheie: extensibila, extensie de tip Click-Clack, cotiere reglabile, lada de depozitareUtilizat pentru: LivingMaterial tapiterie: StofaMaterial cadru: PAL SezutStructura sezut: Burete poliuretanic, Arcuri tip bonellMaterial brate: StofaNumar brate: 2 brateTip extensie:Dimensiune suprafata de dormit (cm): 208 x 134 cm Caracteristici speciale: Se curata usor si va rezista bine de-a lungul timpului;Instructiuni ingrijire: Temperaturile extreme si schimbarile de umiditate pot genera crapaturi in lemn. Evitati expunerea la radiatii solare directe. Aspirati saptamanal canapeaua de praf sau folositi o perie de haine.*Dimensiunile produsului pot sa difere cu aprox.+/- 3 cm
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Caracteristici | Extensibile |
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Număr locuri | Trei locuri |
| Tip spătar | Jos |
| Culoare | Albastru |
| Latime | 208 cm |
| Inaltime produs | 102 cm |
| Inaltime | 102 cm |
| Adancime produs | 98 cm |
| Adancime | 98 cm |
| Tip produs | Canapea extensibila cu lada |
| Material | Spuma poliuretanica |
| Tapiterie | Stofa |
| Produs în romania | Nu |
| Producător | Natürlich |

































