Recomandăm
Canapea gri 3 locuri MANDI VELVET
Dimensiuni 84×182×51 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 1.237 RON
- 26.08.2025 - 1.237 RON
- 09.10.2024 - 1.249 RON
- 15.01.2024 - 1.376 RON
Descrierea produsului
Material Țesătură de catifea: 100% poliester Lemn: Pin Placaj Spumă Dimensiuni Lățime: 182 cm Adâncime: 82 cm Adâncimea scaunului: 51 cm Înălțimea scaunului: 44 cm Înălțimea totală: 84 cm Greutate: 35 kg Dimensiunea pachetului: 38 x 150 x 78 cm (l x D x Î) Specificatii Perne detașabile Nu albi Calcă la o temperatură de până la 110 °C, călcarea cu abur poate provoca daune ireversibile Curățare chimică profesională cu tetracloretilenă și toate solvenții indicați pentru simbolul F, proces delicat Livrat dezasamblat Faceți-vă casa mai confortabilă cu canapele în stil scandinav. Canapele cu două și trei locuri sunt ideale pentru apartamente mici, unde economisesc spațiu. Acestea reprezintă cea mai economică soluție pentru o zonă de relaxare în casă. Canapele nu sunt doar vedetele livingurilor, se potrivesc și în birouri sau camere de copii. Impresia generală este completată de suprafața plăcută la atingere a canapelei. Tendința ultimilor ani este tapițeria catifelată sau manșonul tipic cu nervuri. Lăsați-vă răsfățați și relaxați-vă.
Dimensiuni
| Lăţime: | 182 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 51 cm |
| Înălţime: | 84 cm |
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material tapițerie | Textil |
| Număr locuri | Trei locuri |
| Tip spătar | Jos |
| Culoare | Gri |
| Materialul picioarelor | Lemn |
| Extensibila | Fara extensie |
| Tapiterie | Tesatura din catifea |
| Adancime | 82 cm |
| Inaltime | 84 cm |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de depozitare |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Marime | Cu trei locuri |
| Inaltimea scaunului | 44 cm |
| Latime | 182 cm |
| Capacitate de incarcare | 250 kg |
| Adancime scaun | 51 cm |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET roz pudra
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Canapea extensibila cu colt bilateral ZENA, gri deschis
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scurgator metalic pentru vase AVERO alb
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Coltar extensibil in forma de U SILVIANO, bej, 300x140 cm + 2 perne GRATUIT
93×300×60 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Perna decorativa pentru copii DINOSAURS
Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc
Cearsaf din bumbac pentru patut de copii ELIVINE alb 110x160 cm
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Fotoliu de masa gri MARLEN VELVET cu picioare negre
84×58×41 cm, în stil modern, cu cotiere
În stoc




























