


Draperia în culori vesele reprezintă alegerea perfectă pentru întunecarea camerei micului dumneavoastră fotbalist. Draperiile de tip blackout limitează pătrunderea luminii, permițând copilului să se bucure de un somn mai lung și mai liniștit. Draperiile sunt din poliester de calitate, cu gramaj ridicat. Draperia are încorporate opt inele de nuanța bronzului pentru agățare, care mențin draperia frumos vălurită. Se recomandă spălarea la temperaturi joase, de 30 °C, la un program pentru rufe delicate. Produs de calitate, care deține certificat OEKO-TEX Standard. Disponibilă separat sau în set avantajos de două bucăți. În ofertă este disponibilă și pernuța cu același model, pentru o cameră perfect asortată.
| Lăţime: | 140 cm |
|---|
| Material | Poliester |
|---|---|
| Black-out | Da |
| Tip | La bucată |
| Gramaj | 210 g/m² |
| Întunecare | 75% |
| Tip accesorii | Accesorii pentru camera copiilor |
| Mod de fixare | Inele Ø 4 cm |
| Culoarea | Gri |
| Motiv | Cu motiv |
| Lățime | 140 cm |
| Înălțime | 260 cm |
| Producător | DecoDoma |


Set
Livrare în peste 1 zi
Matlasată, din micropluș, din fleece
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, cu motiv floral, cu motiv de toamnă
Livrare în peste 1 zi
-elastice
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
Cu robinet, pentru apă și suc
Livrare în peste 1 zi
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi
Din cauciuc, de exterior
Livrare în peste 1 zi

Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi
Din porțelan
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
- husă de protecție
Livrare în peste 1 zi
Din plastic, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior
Livrare în peste 1 zi
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
Livrare în peste 1 zi

Din bumbac, set
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi